Katalog Stron

Google

Kategoria: Marketing, Reklama | Agencje artystyczne Dodaj stronę


» Iluzjonista Piotr Szumny - profesjonalne pokazy iluzji

Iluzjonista Piotr Szumny należy do czołówki iluzjonistów polskich. Nowatorskie podejście, poczucie humoru oraz zaskakujące efekty iluzjonistyczne, oraz kilkunastoletnie doświadczenie są gwarancją rozrywki na najwyższym poziomie. Proponujemy profesjonalne pokazy iluzji na imprezę firmową, integracyjną, urodziny, komunię, wesele czy tez zwykłą prywatkę. Co potrafi iluzjonista Piotr Szumny? Piotr Szumny powoduje, że czasem tajemniczo znikają przedmioty codziennego użytku a przecięta na pół asystentka scala się w jedną całość. Jeśli trzeba to sprawi, że i stolik uniesie się sam w powietrze.

szczegóły


» Pokaz barmański, wesela

Organizujemy kursy i pokazy barmańskie, dowiedz się więcej na temat widowiskowej sztuki flair, umiejętności baristycznych a także na temat serwowania i spożywania alkoholu w towarzystwie. Jeśli zawsze lubiłeś być w centrum zainteresowania i uwielbiasz imprezowe życie to kurs barmański jest dla Ciebie.

szczegóły


» Dodaj stronę do katalogu w podkategorii Agencje artystyczne kategorii Marketing, Reklama

Dodaj stronę do katalogu w podkategorii Agencje artystyczne kategorii Marketing, Reklama. Podnieś pozycję swojego serwisu dodając go do naszego katalogu z możliwością automatycznego dodania strony do kilkudziesięciu innych naszych katalogów oszczędzając czas. Z nami uzyskasz wysokie pozycje w Google oraz w innych wyszukiwarkach. Katalog jest moderowany i nie akceptuje spamu promujący dobre i wartościowe strony internetowe. W naszym katalogu można również dodawać podstrony serwisów.

szczegóły


      

Strona: 1 |

Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 16 msnbot: 0 bing: 26 yahoo: 18 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011