Katalog Stron

Google

Kategoria: Sport, Turystyka | Aktywny wypoczynek Dodaj stronę


» Kajaki Sztum - wypożyczalnia kajaków

Spływaj z nami! Najlepsza wypożyczalnia w okręgu. Posiadamy tylko kajaki polietylenowe, bardzo wytrzymałe i wygodne Vista Perception. Umożliwiamy pływanie rzekami mało znanymi a przez to nie zatłoczonymi. Mało znane, nie znaczy nie ciekawe, wręcz przeciwnie. Na trasach znajduje się wiele zabytków, rezerwatów przyrody, budowli hydrotechnicznych.

szczegóły


» Kajak, spływy kajakowe, wynajem kajaków - Warta, Liswarta

Zastanawiasz się nad zorganizowaniem spływu kajakowego indywidualnego lub grupowego. Od kilku lat zajmujemy się organizacją spływów kajakowych, aktywnego wypoczynku oraz turystyki kwalifikowanej. Organizujemy spływy kajakowe na rzekach Jury Krakowsko - Wieluńskiej: Warta, Liswarta i Wiercica. W naszej ofercie znajdziecie również propozycje wyjazdów w inne okolice: Grabia, Widawka, Pilica, Mała Panew. Nasze usługi kierujemy do osób indywidualnych, firm oraz instytucji. Proponujemy spływy jednodniowe oraz wielodniowe. Zapraszamy.

szczegóły


» Noclegi w górach

Pokoje Gościnne U Kucharskich to domek znajdujący się w górskiej miejscowości Kościelisko, tylko cztery kilometry od Zakopanego. Proponujemy Państwu wypoczynek w zmodernizowanym góralskim domku, w którym dla prawdziwych smakoszy gór przygotowaliśmy dwa prawdziwe góralskie pokoje z płazów drewnianych. Przed domkiem rozciąga się hektarowa polana, na której wiosną pojawiają się całe połacie krokusów, a szczęśliwcy mogą zobaczyć pasące się sarny. Obiekt posiada również pokoje w stylu nowoczesnym. Wszystkie pokoje są z łazienkami. W przygotowywaniu posiłków pomogą dwa aneksy kuchenne. Jeżeli pragną Państwo spokoju i miłego wypoczynku to zapraszamy serdecznie do Kucharskich.

szczegóły


      

» Integracja w zespole

Spółkę High Level charakteryzuje indywidualne podejście do każdego klienta. Wspólnie z nim dostosowuje programy spotkań integracyjnych z partnerem biznesowym, realizuje i koordynuje je. Staje naprzeciw jego oczekiwaniom opracowując budżety, harmonogram działań oraz rozwiązując kwestie logistyczne.

szczegóły


» Usługi przewodnickie po Warszawie

Zawodowi przewodnicy i interesujący program zwiedzania to podstawa. Guide Service świadczy usługi przewodnickie po Warszawie i okolicach dla grup zorganizowanych. Teraz poznawanie Warszawy nie jest męką. Solidne usługi przewodnickie to domena niewielu firm, skorzystaj z tej super oferty.

szczegóły


» Wyspa Korfu

Korfu jest jedną z wysp Jońskich leżącą na północno-zachodnim krańcu Grecji. Zachwyca wspaniałymi plantacjami oliwek, zacisznymi zatoczkami, dzikimi wybrzeżami i niezwykłymi formami piaskowcowych skał, wypłukanymi przez morskie fale.

szczegóły


» Riwiera Turecka

Mianem Riwiery Tureckiej określa się cały pas wybrzeża nad Morzem Śródziemnym w południowej części kraju. Na riwierze rozciągają się bardzo znane, turystyczne miasta: Antalya, Adana, Hatay, Icel, Isparta, Burdur, Kahramanmaras oraz większe obszary wypoczynkowe: Alanya, Side, Belek, Kemer, Kas, Kalka

szczegóły


» Portal turystyczny

Portal turystyczny Multita to najnowszy produkt Biura Podróży Adriatyk działającego na rynku polskim od 1991 roku. W naszej ofercie prezentowanych jest tysiące ofert wypoczynku przez cały rok. Oferujemy możliwość rezerwacji ofert przez internet i call center. Szukasz ciekawego pomysłu na wyjazd w os

szczegóły


» Domek przy morzu zapraszamy

Posiadamy dwie 500m2 ogrodzone działki. Na każdej znajduje się domek letniskowy jeden 4-osobowy, drugi 6-osobowy z łazienką i prysznicem oraz kuchnią i sprzętem RTV. Działki położone są 400 metrow od morza idąc drogą (ok 200 metrów w linii prostej). Do wynajęcia posiadamy także trzy przyczepy ca

szczegóły


» Dobrzeń Wielki - stacja kontroli pojazdów, Lpg, auto myjnia

Dobrzeń Wielki. Korzystając z oferty stacji LPG Zatrzymując się w naszej firmie można skorzystać z myjni samochodowej. Twój samochód może zostać umyty w ciągu kilku minut - Auto myjnia. Zajmujemy się również dystrybucją kuchennych butli gazowych i sprzedażą detaliczną olei samochodowych. Stacja

szczegóły

Strona: 1 | 2 |

Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 16 msnbot: 0 bing: 39 yahoo: 13 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011