Katalog Stron

Google

Kategoria: Zwierzęta | Hodowle psów Dodaj stronę


» Dogo Canario

Serwis hodowli psów odmiany Dogue de Bordeaux oraz Dogo Canario. Na witrynie przedstawione są dokładne cechy charakteru obu ras, ich poziom przywiązania do rodziny a także warunki pielęgnacji dla nowych nabywców. Służymy pomocą w trakcie zakupu oraz po nim.

szczegóły


» La Lu Ruquezas FCI. Hodowla Psów Rasowych Beagle

La Lu Ruquezas (FCI). Beagle z naszej hodowli biorą udział w wystawach psów rasowych i konkursach myśliwskich. Mają certyfikaty użytkowości KT-I, CPC Championa Pracy i Championa Polski. Mamy rewelacyjne psy - reproduktory La Lu Ruquezas do krycia suczek, oraz szczeniaki z rodowodem.

szczegóły


» Golden retriever

Strona hodowli psów rasy Golden Retriever wykorzystywanych przez właścicieli również do turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci. Wszystkie zwierzęta mają świadectwa pochodzenia a także adekwatne szczepienia jeszcze przed wydaniem w ręce nowych właścicieli.

szczegóły


      

» Hodowla Sznaucerów miniaturowych ps WIN-LIN

Hodowla Sznaucerów miniaturowych pieprz i sól WIN-LIN z Bydgoszczy poleca:szczenięta z rodowodem,po championach linii amerykańskiej i po psie z USA Blythewood Kenny,oraz reproduktora ch.pl,mł.ch.pl Bamboo WIN-LIN,wnuka vce zwyc.Świata z Kanady,zwyc.Europy,interchampionów.

szczegóły

Strona: 1 |

Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 21 msnbot: 0 bing: 103 yahoo: 15 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011