Katalog Stron

Google

Kategoria: Edukacja i Nauka | Uczelnie Dodaj stronę


» Szkolenia Bydgoszcz Warszawa, nowe systemy szkoleniowe

Jeśli szukasz usług w temacie szkolenia handlowe, szkolenia B2B, szkolenia z telemarketingu to NSS jest najlepszym wyborem. Nasze szkolenia to budowanie niezbędnych umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych poprzez intensywne ćwiczenia praktyczne, poligon sprzedażowy, survival sprzedażowy, narzędzia sprzedaży oraz gry szkoleniowe. Prowadzimy szkolenia handlowe z wykorzystaniem Czerwonej Skrzyneczki z Narzędziami Sprzedażowymi. Efekty takiego szkolenia obserwowane są bezpośrednio tu i teraz. Jeśli czujesz, że Twojemu zespołowi handlowemu brakuje motywacji, energii, kreatywności, identyfikacji z celami organizacji to znaczy, że powinniście także zainwestować w spotkanie z MisterMotywator.

szczegóły


» Studia

Popularne kierunki studiów to teraz programista i technika. Gigantyczne zainteresowanie pośród uczniów odnotowuje teraz cło. Studia na jakich zdołasz zdobyć wiedzę o innych krajach to stosunki międzynarodowe.

szczegóły


» Studia Garwolin

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Nauk Społecznych w Otwocku kształci na kierunkach: Zarządzanie, Administracja, Gospodarka Przestrzenna, Informatyka, MBA, studia podyplomowe. Czesne od 190 zł. Studia Józefów, studia Otwock, studia Garwolin, studia mińsk mazowiecki.

szczegóły


      

» WSEIZ - ochrona środowiska

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania jest uczelnią oferującą studia na kierunkach: architektura krajobrazu, architektura wnętrz, budownictwo, ekologia, ochrona środowiska, urbanistyka, inżynieria produkcji, ekonometria.

szczegóły


» Studia

Instytut Ekonomii Uniwersytetu Jagiellońskiego proponuje studia w systemie stacjonarnym, zaocznym i wieczorowym. Oferujemy naukę na poziomie licencjackim, magisterskim a także podyplomowym. Gwarantujemy najlepszą jakość kształcenia przy wykorzystaniu nowoczesnych technik.

szczegóły

Strona: 1 |

Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 17 msnbot: 0 bing: 29 yahoo: 14 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011