Katalog Stron

Google

Kategoria: Hobby i rozrywka | Randki Dodaj stronę


» Podryw

Portal tematyczny poświęcony zagadnieniu podrywania oraz uwodzenia kobiet. Można tu znaleźć porady i wskazówki z tego zakresu. Przykładowe kategorie serwisu to randki, rozmowa z dziewczyną, uwodzenie, nieśmiałość czy seks. Wszelkie wskazówki zostały starannie dobrane, dzięki czemu wiedza z serwisu jest wartościowa dla samotnych singli, którzy mają problemy w kontaktach z kobietami. Ponadto istnieje możliwość zapisania się na darmowy kurs o podrywaniu.

szczegóły


» Randkii

Odlotowy serwis z profesjonalnym czatem, na którym zawsze znajdziesz kogoś do rozmowy. Rozbudowane profile użytkowników pozwolą na dokładniejsze zaprezentowanie swojej osoby, jak również poznania innych i umawiania się na wirtualne randki. Nasz portal społecznościowy to nie tylko czat i możesz

szczegóły


» Portal dla zakochanych i nie tylko

Nawiąż nowe znajomości, flirtuj, romansuj, kochaj, wysyłaj sms! Podaruj kwiaty, prezenty, pierścionek, słodycze swojej drugiej połowie. Portal stworzony dla tych odważnych, którzy szukają dodatkowych doznań, ale też dla osób poszukujących tej jedynej prawdziwej miłości. To wszystko znajdziesz tylko u nas.

szczegóły


      

» Godiva - Biuro Matrymonialne

Biuro matrymonialne Godiva oferuje anonse krajowe oraz zagraniczne. Aktualnie 500 ofert mężczyzn z zagranicy, dla kobiet gratis.

szczegóły

Strona: 1 |

Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 19 msnbot: 0 bing: 17 yahoo: 15 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011