Katalog Stron

Google

Szukano: język angielski - znaleziono 4 stron

Kategorie: Język angielski, Język francuski, Język hiszpański, Język szwedzki, Języki obce, Matura,

» Szkoła Języków Obcych Akcent - kursy językowe Poznań

Dlaczego warto wybrać Szkołę Języków Obcych Akcent (Poznań)? Ponieważ kładziemy duży nacisk na jakość i wysoki poziom nauczania, wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO, nauczamy od ponad 25 lat. Dbamy także o dobrą atmosferę na zajęciach, o czym zaświadczą nasi studenci. Mamy szeroką ofertę skrojonych na miarę kursów indywidualnych i grupowych, usługi audytowe i kursy językowe dla firm, kursy dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia dla studentów i osób dorosłych. Organizujemy obozy językowe i naukę języka za granicą. Przygotowujemy do egzaminów takich jak (FCE, CAE, TOEFL, TOEIC, WiDaF), posiadamy również uprawnienia do przeprowadzania egzaminów z zakresu języka biznesowego TOEIC.

szczegóły


» Centrum Języków Obcych - Language4u

Centrum Języków Obcych - Language4u. Prowadzimy profesjonalne szkolenia językowe dla pracowników i kadry zarządzającej, zarówno w zakresie języka ogólnego jak i specjalistycznego. Sprawdź naszą ofertę. Słuchacze mają dostęp do nowoczesnych pracowni. W salach jest czysto i przytulnie, co zachęca do nauki języka. Nasza placówka znajduje się w centrum Bydgoszczy, ok. 200m od starego rynku, przy ul. Jagiellońskiej 4. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie.

szczegóły


» Szkoła średnia, matura, języki obce

Język francuski. Matura 2012. Arkusze egzaminacyjne. Język rosyjski. Matura 2012. Arkusze egzaminacyjne. Matematyka. Matura 2012. Zbiór zadań maturalnych. Matura - biologia - oryginalne arkusze egzaminacyjne z lat ubiegłych. Matura - język angielski - oryginalne arkusze egzaminacyjne. Chemia - oryginalne arkusze egzaminacyjne z lat ubiegłych. Matura - język angielski - oryginalne arkusze egzaminacyjne. Matura - język niemiecki - oryginalne arkusze egzaminacyjne z lat ubiegłych. Repetytoria.

szczegóły


» Szkoła językowa Wrocław, język angielski | www.activeschool.com.pl

Szkoła językowa ACTIVE Wrocław. Prowadzimy kursy języka angielskiego, niemieckiego oraz wielu innych języków obcych we Wrocławiu. Zapraszamy na szkolenia i kursy językowe dla firm.

szczegóły

Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 19 msnbot: 0 bing: 26 yahoo: 13 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011