Katalog Stron

Google

Szukano: sprzęt rehabilitacyjny - znaleziono 5 stron

Kategorie: Aparatura medyczna, Artykuły medyczne, Rehabilitacja, Rehabilitacja, Sklepy internetowe,

» Rehabilitacja

Specjalistyczny serwis ułatwiający kontakty pomiędzy oferentami towarów lub usług przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych, a osobami niepełnosprawnymi, ich opiekunami oraz innymi firmami świadczącymi usługi w zakresie opieki medycznej i rehabilitacji. Producenci, handlowcy, firmy usługowe oferujące sprzęt rehabilitacyjny mają możliwość za pośrednictwem naszego portalu zaprezentowania swojej oferty handlowej skierowanej do konkretnej grupy docelowej.

szczegóły


» Tora-med nowy sklep medyczny, Giżycko

Tora-med to sklep z asortymentem medycznym znajdujący się w Giżycku. W naszej ofercie znajdują się artykuły opatrunkowe, artykuły rehabilitacyjne, zaopatrzenie gabinetów lekarskich, odzież ochronna, pieluchomajtki dla dorosłych. Pomagamy uzyskać dofinansowanie NFZ oraz podpowiadamy jak uzyskać dotacje na wpłatę z własnych środków.

szczegóły


» Łóżka rehabilitacyjne

ORTMEDIC to największa na Podlasiu firma sprzedająca łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne.Sprzedajemy i wypożyczamy łóżka rehabilitacyjne wiodących firm, pomagamy w uzyskaniu dofinansowania do ich zakupu a także jako jedyni w województwie podlaskim prowadzimy ich serwis.W naszej ofercie znajdą

szczegóły


» Fotel rehabilitacyjny

Wysokiej klasy dwufunkcyjny fotel rehabilitacyjny to wyrób firmy Grabpol. W ofercie również sprzęt sportowy i sprzęt rehabilitacyjny. Fotel dostosowywujemy do potrzeb klienta w zależności od wieku dostępne są dwa rodzaje fotela Junior oraz Senior. Więcej na stronie www.grabpol.com

szczegóły


» Orbitrek

Sklep internetowy, w ofercie którego znajduje się sprzęt rehabilitacyjny tj. orbitrek, drążki gimnastyczne i wiele innych. Prowadzimy sprzedaż dla firm, ośrodków zdrowotnych a także dla klientów indywidualnych. Posiadamy wyjątkowo korzystne ceny. Zapraszamy.

szczegóły

Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 13 msnbot: 0 bing: 17 yahoo: 13 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011