Katalog Stron

Google

Kategoria: Kraje, Regiony, Miasta | Małopolska Dodaj stronę


» Feliks- przetwory, sałatka ogórkowa, sałatka ziemniaczana, sałatka bona

Przetwory owocowe stanowią niezastąpiony dodatek do każdego posiłku niezależnie od pory dnia. Przedsiębiorstwo Feliks specjalizuje się w produkowaniu sałatek warzywnych i innych wyrobów od ponad dwudziestu lat. Najchętniej wybierane wyroby Feliks to: sałatka ogórkowa, buraczki, czerwona kapusta i sałatka ziemniaczana. Nasze produkty doceniane są przez wielu konsumentów w Polsce. Naszym sekretem jest bezkompromisowy wybór dostawców i przestrzeganie wszelkich procedur ekologicznych i unijnych. Przetwory dla gastronomii Feliks to gwarancja niespotykanej jakości przy niewygórowanej cenie.

szczegóły


» Ośrodki konferencyjne Kraków, konferencje małopolskie

Ośrodki konferencyjne to miejsce gdzie można znaleźć obiekty, które oferują organizację konferencji oraz szkolenia, zapewniają sale wraz z pełnym wyposażeniem konferencyjnym oraz oferują dodatkowe usługi tj. usługi noclegowe, bankiety i bale, imprezy integracyjne. Nasza oferta skierowana jest również do osób poszukujących firm, które specjalizują się w kompleksowej organizacji bankietów, imprez, eventów, wystaw itp.

szczegóły


» Tanie noclegi w Krakowie

Tanie noclegi w Krakowie. Tanie hotele. Wycieczki szkolne, pielgrzymki do Krakowa, obsługa grup wycieczkowych, a także turystów indywidualnych. Jeśli interesuje Cię tani hotel w Krakowie to zapraszamy na naszą stronę internetową. Oferujemy dobry i tani nocleg w Krakowie z wyżywieniem w sieci

szczegóły


      

Strona: 1 |

Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 14 msnbot: 0 bing: 100 yahoo: 14 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011